VOORALSNOG GEEN VOLGENDE RACE
Startlijst Deelnemers Cup400
# Coureur Teamnaam Auto Status
1 Fabian de Jong NAB Racing Vaste Rijder
4 Casper de Kort Graphite Racing R8 Vaste Rijder
7 Robert Saalmink Team DigitalRacing Vaste Rijder
8 Niels Tieman Team DigitalRacing Vaste Rijder
13 Wilfred Rentzenbrink Squadra Impressionante Vaste Rijder
16 Jonas Van Werveke Radical Racing UK Vaste Rijder
17 Jeroen Jonckers ENWEB-Racing Vaste Rijder
21 Yannick Meuleman AOD Racing Vaste Rijder
26 Martijn Joon NAB Racing Vaste Rijder
27 Julian Bell Graphite Racing AMG Vaste Rijder
28 Frank Oosterhuis Graphite Racing AMG Vaste Rijder
29 Steven Verelst Radical Racing UK Vaste Rijder
33 Mathijs Franken Tinder Racing Vaste Rijder
34 Hans Stapel KD Racing Vaste Rijder
50 Roy Visser RoyVisser.nl Vaste Rijder
51 Jeroen Ursem RJ81 Vaste Rijder
55 Marcel Bosman Squadra Impressionante Vaste Rijder
66 Ruud Mulders BSRT Vaste Rijder
69 Pascal Dukers Cube Racing Team Vaste Rijder
71 Tom van Put Graphite Racing R8 Afgemeld
72 Richard Kortland Rickor Racing Vaste Rijder
73 Nanno van der Poel VanderPoel Racing Vaste Rijder
77 Cedric Bollen BollenMotorsport.be Vaste Rijder
78 Bart Hendrikx Bart Hendrikx powerd by BAM Vaste Rijder
79 Robbert de Rooij DutchDevil Racing Vaste Rijder
81 Jarno Pannekeet Scuderia Quarto Piano Vaste Rijder
82 Dennis Gerressen Team DFTBA Vaste Rijder
84 Roy Diederen Diederen Motorsport Vaste Rijder
86 Pascal de Birk VanderPoel Racing Vaste Rijder
87 Bob van Katwijk BVK Racing Vaste Rijder
88 Michael Storm Team DFTBA Vaste Rijder
89 Kevin Benningshof Skidmark Racing Team Vaste Rijder
90 Nick Koole Skidmark Racing Team Vaste Rijder
92 Gerben Kelly BSRT Afgemeld
94 Eric Nannings ENWEB-Racing Vaste Rijder
Gastrijder(s)
# Coureur Teamnaam Auto Status
10 Hans Hasperhoven Tukkers Racing Reserve Rijder
11 Marcel Slootbeek Simurai Reserve Rijder
2 Joost de Vries TMDH Reserve Rijder
20 Roy Dieks rdsimracing Reserve Rijder
24 Jacky Lotterman Apex Racing Academy Reserve Rijder
3 Martijn Straatman StreetmanRacing Reserve Rijder
30 Timothy Ketelers Loki Racing Reserve Rijder
31 Coen Roetgerink Twente Simsport Reserve Rijder
32 Jarno Heerts Twente Simsport Reserve Rijder
37 Jurian Groenen Forced Air Performance Reserve Rijder
44 Ton Jansen EMD Racing Reserve Rijder
46 Peter de Haan Simurai Black Reserve Rijder
47 Bert Verbanck Playing with Fire Reserve Rijder
65 Sebahattin Atalar Simbad Racing Reserve Rijder
67 Harry Damen Simurai Reserve Rijder
80 Tim Wijen TWR Reserve Rijder
85 Michel Postema Racing Lions Reserve Rijder
9 Michel van der Ven Discovery Motorsport Reserve Rijder
93 Timothy Roman VRL Simracing Reserve Rijder
99 Patrick Quispel Discovery Motorsport Reserve Rijder
SPONSORS
LEAGUE


Selecteer League:


Introductie / Kalender / Informatie
Ingeschreven coureurs
Stand kampioenschap actueel
Kalender / Winnaars

RACES

Selecteer Race:


Circuit / Race Informatie
Startlijst
Uitslag kwalificatie
Uitslag race
Stand kampioenschap cumulatief